• "Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę" Gucci
  • ksiegowosc@apkacc.pl
  • +48 796 986 669

O nas

APK Accounting Solutions to ludzie, którzy nieustannie zgłębiają wiedzę i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, by sprostać najwyższym standardom i oczekiwaniom. Jako członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce korzystamy z wiedzy najlepszych specjalistów i praktyków z zakresu podatków i rachunkowości.

Naszym głównym celem jest zapewnienie wsparcia oraz dostarczenie rozwiązań finansowych i technologicznych, które przyczynią się do podnoszenia efektywności i optymalnego rozwoju firmy na każdym etapie jej działalności. Jako partner biznesowy wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych Klientów, doradzamy i pomagamy wdrażać rozwiązania finansowe wspomagające prowadzenie firmy.

Współpracę z Klientem opieramy na zasadzie partnerstwa i elastyczności, co pozwala nam dopasować ofertę do jego potrzeb i stworzyć przejrzyste warunki współpracy.

Mając na uwadze chęć maksymalizacji efektywności działań naszych Klientów, przekładającej się na oszczędność czasu i pieniędzy, w ramach naszej oferty proponujemy rozwiązania łączące finanse z IT. Nieustannie śledzimy i testujemy nowo pojawiające się narzędzia i rozwiązania, by móc zaproponować satysfakcjonującą i dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta ofertę.

Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne - działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182), w tym wdrożonej Polityce bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy.

APK Accounting Solutions

Dlaczego My

Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki zaznajomieniu specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej Klienta dostosowujemy zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta gwarantując najwyższy standard świadczonych usług. Priorytetem dla nas jest budowanie długofalowej współpracy z Państwem poprzez świadczenie w pełni profesjonalnych i rzetelnych usług. Na każdym etapie współpracujemy z Klientem w trosce o zapewnienie prawidłowości, terminowości realizacji zleceń oraz optymalizacji płaconych podatków. W celu ciągłego rozwijania jakości świadczonych przez nas usług stale podnosimy swoje kwalifikacje i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadzając różne udogodnienia. Pracujemy na nowoczesnym systemie finansowo-rachunkowym Comarch ERP Optima.